YORUMLAR

           

31.03.2015 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Yarış hayatının ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ÖRÜMCEK ADAM (5) etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Kilo avantajıyla ekürili BENGUN (7-8) ciddi rakibi olup HARMONIKA (3) ve CAFE NOIR (9) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: Kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken RIO FACE (8) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız PRINCEOF KEENELAND (4) ve etkili jokeyiyle RISING STEEL (5) ciddi rakipleri olup LEGENDARY MEMORY (2) ihmal edilmemelidir.
3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız GÖKÇEER (3), GÜNHAT (6), artan form durumuyla AFFANBEY (4) ve ASABİ (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.
4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız FENERLİCAN (2), DAMLATAŞ (1) ve iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KEİTA (3) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimler olup SEDATBEY (6) ciddi rakipleridir.
5.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken SİNCAP GÜL (1) devam eden formu ve uyumlu jokeyiyle birinciliğe en yakın isimdir. ROYAL BEAUTY (2) ciddi rakibi olup OPSTINATE (6) ve GRAND EXPECTATIONS (4) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: Kum pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan CANYAKAR (1) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. Kilo avantajıyla KAR LEOPARI (5) ve SEA SECRET (8) ciddi rakipleri olup BALSU (2) sonraki ihtimaldir.
7.Koşu: İyi form durumlarıyla son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili PRIZE FOR (1-15) ve REBELLION (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Son startını ölçü almadığımız hafif kilolu FEYAZAN (13) ciddi rakipleri olup NADİRE (2) sonraki ihtimaldir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı