YORUMLAR

           

22.12.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NEMLİ
Hava: Az Bulutlu 9 C
Nem Oranı: % 50
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GÜZELYÜZ (2) ve ANEMON FIVE (4) koşudaki en şanslı isimlerdir.CEMİLEM (1) en yakın takipçileri olacaktır.HAYALGİBİ (3) sonraki ihtimaldir.
2.Koşu: İyi formuyla DISTANT LIGHT (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HASAN BABA (2) ciddi rakibi olacaktır.PEMBE BULUT (6) ve DEGART (5) birlikte şans verilebilecek isimlerdir.
3.Koşu: Formda olan URLA ZAMANI (2) koşudaki favori isimdir.MY LAL (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.TANZER (1) ve BAHAMA MARTISI (3) sonraki ihtimallerdir.
4.Koşu: Artan formuyla BAADAL (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BENİM ZAMANIM (2) ciddi rakibi olacaktır.HÜSEYİNBABA (3) ve SPECTACULAR GIRL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
5.Koşu: İyi durumdaki GELEN DOST (3) ve YÜNLÜCE YILDIZI (5) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.TEKKAYA (4) en yakın takipçileri olacaktır.EGEARIN (1) süpriz şans verilebilecek isimdir.
6.Koşu: İyi formuyla ARATEFE (5) ve AK BEYAZ BEY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MONDİNİN OĞLU (2) ciddi rakipleri olacaktır.NAZLI ON (3) sonraki ihtimaldir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı