YORUMLAR

           

17.04.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda ilk yarışını ikinci tamamlayan TUTKUMUZ (8) ve etkili galoplarıyla dikkat çeken TEMENNİ (7) birlikte değerlendirilmelidir. ALEVNAZ (1) ve ekürisinin yardımıyla GÜLFEM (3) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: Çim pistte başarılı yarışları bulunan BUZDENİZİ (7) koşuda favorimizdir. İşlerinde etkili olan ve son başarılı koşuları ile ŞENBEDÜŞ (2) eküri avantajı ile SONYAĞMUR (1-5) favorinin hatasını kollayacak safkanlar olup; koşunun sürprizini GÜNYÜZÜ (3) gerçekleştirebilir.
3.Koşu: Altılı ganyanın ilk ayağında son yarışı kazanan AKIŞLI (3) koşunun favorisi olup; son koşusunu ölçü almadığımız DESTAN AGA (1) işlerinde diri görünen SUN KINGDOM (5) ve galoplarında toparlandığı görünen MY GOLD (7) favorinin eksik koşmasını bekleyecek safkanlardır.
4.Koşu: Sevdikleri mesafede koşacak olan SERAMIS (9) ve BÜYÜLÜ GÖL (4) birlikte değerlendirilmelidir. EMİRDEVİR (8) ve işlerinde toparlandığı görünen CAM KESTİ (13) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: Etkili formu ile KAKAO (2) çim pistte etkili koşuları olan DYMAXION (1) ve WHITE LADY (3) birlikte değerlendirilmelidir. Son galobunda etkili olduğu gözlenen CEO (4) sürprizde değerlendirilmelidir.
6.Koşu: İlk koşusu başarılı sayılan ALHABER (1) maiden'den çıkmaya en yakın safkan olup; İNCEKIZ (7) ve KÖSENİM (8) sonraki ihtimaller olup; FERAHFEZA (5) sürprizde değerlendirilmelidir.
7.Koşu: Sevdiği çim pistte GÖZÜYILMAZ (9) ADIGÜZEL (3) ve BAY ÇİFTÇİOĞLU (1) birinciliğe uzanabilecek safkanlardır. Uzun süredir koşmasada kalitesi ile NİĞDELİ (5) koşunun sürpriz ismidir.
8.Koşu: Günün son koşusunda etkili performansı ile ÖZGÜRÜNOĞLU (1) koşuda favorimizdir. Çim pistte etkili yarışları olan ALTINOLUK (2) ve SÜHAN (9) favoriyi zorlayacak isimler olup; YENİLMEZBEY (6) koşunun sürpriz isimidir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı