YORUMLAR

           

03.08.2015 - BURSA At Yarışları 
Bursa Osmangazi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3,2)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Açık 30 C
Nem Oranı: % 55
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda MAHREM (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY DIAMOND (4) ciddi rakibi olacaktır.ANFIELD ROAD (1) ve AKYAZILI DİLA (2) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan GÜNEY FIRTINASI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ATİLLAKIZI (8-3) en yakın takipçisi olacaktır.KARACAALİ (5) ve KIZIL GÖZ (10) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: İyi formuyla SONIC BOOM (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GETLOUD (2) ciddi rakibi olacaktır.BLITZKRIEG (4) ve BLACK SUN (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: İyi durumdaki TOLİKOPA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.WARRIOR PRINCESS (11) ciddi rakibi olacaktır.SERKANCAN (5) ve BAY ÇİFTÇİOĞLU (3) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: İyi formuyla MASTARDAĞLI (1) ve ECE MELEK (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALGUHAN (7) ciddi rakipleri olacaktır.SARI AĞA (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
6.Koşu: İyi formuyla ASLAN LUAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇİKOK GELİNİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.TÜRÜTCAN (14) ve BUBONA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
7.Koşu: Formda olan UTKUNHAN (5) koşudaki favori isimdir.YILMAZHAN (7) favorinin ciddi rakibi olacaktır.AYLİŞKO (8) ve ILDIR BEYI (2) sonraki ihtimallerdir.
8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan DARİUS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.EKİNER (4) en yakın takipçisi olacaktır.SANCAĞIN OĞLU (5) ve DAĞ ESİNTİSİ (8-12) sonraki ihtimallerdir.
9.Koşu: İyi formuyla NEVVARE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALANGU (8) ciddi rakibi olacaktır.TUMBUL YAPRAK (3) ve BALIKESİRLİ (12) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı