YORUMLAR

           

25.05.2015 - BURSA At Yarışları 
Bursa Osmangazi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda MELDEGÜLÜ (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VİŞNE REÇELİ (12) en yakın takipçisi olacaktır.MİSİ GÜZELİ (11) ve ZORBEYİM (6) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İyi formuyla PELİKAN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ULAKÇI (5) ciddi rakibi olacaktır.ARAPKIR (4) ve MASTARDAĞLI (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
3.Koşu: İyi durumdaki IŞKINAT (2) ve GÜNGÖR AĞA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.İMPARATORKAYA (3) en yakın takipçileri olacaktır.BURAKŞAH (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
4.Koşu: İyi formuyla SAADIN ZAFERİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURABİ (7) ciddi rakibi olacaktır.GÖKBAKIR (5-11) ve ERTÜRK (12) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: İyi formuyla GETLOUD (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DREJAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.AYŞIN SULTAN (4) ve CEBELİTARIK (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
6.Koşu: İyi durumdaki BEST TULIP (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BLITZKRIEG (2) ciddi rakibi olacaktır.LITTLE BIRD (4) ve QUEEN JAZZ (1) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: Artan formuyla ASLAN KRAL (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SERKAN BEY (1) en yakın takipçisi olacaktır.ŞEKER AĞA (3) ve LYRIC (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: İyi durumdaki DORUKEFE (2) ve HÜNKARIM (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MELİKE HANIM (10) en yakın takipçileri olacaktır.IŞIKSUN (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
9.Koşu: İyi durumdaki SKINNYLICIOUS (7) ve İRLANDA KARTALI (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GOLD ACCOUNT (5) ciddi rakipleri olacaktır.TAHİRİ (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı