YORUMLAR

           

07.02.2016 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TOKYO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RED ANGEL (4) ciddi rakibi olacaktır.NEW CASTLE (5) ve KING CROWN (6) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İyi formuyla DELALKIZ (3) ve FÜLANE (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BÜNYAN (6) en yakın takipçileri olacaktır.TUŞ KİLİDİ (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
3.Koşu: İyi durumdaki DERHADIR (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ENDEREFE (3) en yakın takipçisi olacaktır.TOROS ASLANI (5) ve RADARCI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: Formda olan LORD OF ISTANBUL (1) koşudaki favori isimdir.PİANO PİANO (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HERRING (2) ve TO BE BY YOUR SIDE (4) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: İyi formuyla HABİLDEN (3-2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ KRALLIĞI (1) en yakın takipçisi olacaktır.BUZUL (5) ve DİVAN BEYİ (7) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: Formda olan ZEMBİL (6) koşudaki favori isimdir.SAHARA SKY (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NERIA (11) ve SATINKA (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı