YORUMLAR

           

02.09.2014 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken GELEG SIPAS (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan OLIMPIC RECORD (1) ciddi rakibi olup ekürili FUBSY (3-4) ve ASTARTE (5) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: Çim pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken SEVERİM (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyiyle LOKOMOTİF (3) ciddi rakibi olup artan formuyla ANILKAYA (6) ihmal edilmemelidir. PEREFESYONEL (1) sonraki ihtimaldir.
3.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KAMKAM (3) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken JUST BLEU (1) ciddi rakibi olup BURSIBUR (2) sonraki ihtimaldir. Hafif kilolu PEPE HACI (7) sürpriz şansına sahiptir.
4.Koşu: Çim pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ESERKIZI (5) ilk olarak şans verdiğimiz isimdir. Eküri avantajıyla KÜÇÜK RIVER (2-3) ve TOBE STRONG (4) ciddi rakipleri olup HAYALET BİR (6) sonraki ihtimaldir.
5.Koşu: İyi form durumuyla start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan GÜVENBAKAN (4) birinciliğe en yakın isimdir. İyi form durumuyla ALİŞİRİN OĞLU (1) ciddi rakibi olup FENERLİCAN (2) ihmal edilmemelidir. KOPUZ (5) sonraki ihtimaldir.
6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız SAN VICENTE (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ekürili FORT LAUDERDALE (5-4) ciddi rakibi olup BROWSER (3) ihmal edilmemelidir. EPOCA (7) sonraki ihtimaldir.
7.Koşu: Kum pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan PERİNİN KIZI (3) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan formuyla ekürili KURTHINÇ (11-5) ciddi rakibi olup son startını ölçü almadığımız UÇAN ŞAHİN (6) ihmal edilmemelidir. ALPSOY (1) sonraki ihtimaldir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı