YORUMLAR

           

23.10.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda CANŞEN (1) ve KANAS (3) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.IMMORTAL WING (2) ciddi rakipleri olacaktır.İZMİRŞAHI (6) süpriz şans verilebilecek isimdir.
2.Koşu: Artan formuyla LADY RIVER (5) ve MALABADİ İNCİSİ (6) koşudaki en şanslı isimlerdir.STAR HOPE (8-9) yakın takipçileri olacaktır.HAYAT SANA GÜZEL (2) sonraki ihtimaldir.
3.Koşu: Formda olan DİLBAR (4) ve DANGEROUS TEACHER (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BARABULKA (1) ciddi rakipleri olacaktır.GRAND AKARCA (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
4.Koşu: Artan formuyla dikkat çeken SARDES (5) koşunun favori ismidir.PAMUK ABLA (2) favorinin yakın takipçisi olacaktır.MELİSKIZ (7) ve DÖRTNALINOĞLU (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
5.Koşu: Formda olan LALE KIZIM (4-10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DİLŞANKIZI (3) ve ÖZGÜLEN (5) takipçileri olacaktır.BURGAZ GÜZELİ (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
6.Koşu: İyi formuyla KARAAKIN (4) ve İNSAFSIZ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DAYI DAYI (3) ciddi rakipleri olacaktır.SIRACA (5) süpriz şans verilebilecek isimdir.
7.Koşu: İyi formuyla NORTH VALLEY (1) koşunun favori ismidir.IRONHIDE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YİĞİT OĞLUM (6) ve MERTOL (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: Günün son koşusunda RAPİDİSİMU (10) ve FREIBURG (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKIŞLI (6) takipçileri olacaktır.DEMİRAĞA (4) süpriz şans verilebilecek isimdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı