YORUMLAR

           

26.04.2015 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Çim pistteki ilk startında rahat bir birincilik elde etmiş olan ekürili AMANKAYA (3-5) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren GOBAKLI (1) ciddi rakibi olup KARA TURBO (2) ihmal edilmemelidir. KAMALI (4) sonraki ihtimaldir.
2.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ekürili LYRIC (8-4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan EL AZRA (1) ciddi rakibi olup DELATIERRA (2) ihmal edilmemelidir. PANCAR (5) sonraki ihtimaldir.
3.Koşu: İyi form durumunu kum pistteki son yarışlarına da yansıtmış olan hafif kilolu DECOLTE (8) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı mesafeli son startını kazanmış olan MAGIC SLIPPER (5) ciddi rakibi olup SAHTEKAR (4) ihmal edilmemelidir. VEFAKAR (10) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ŞİİR GİBİ (14) devam eden formu ve usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşusunu ölçü almadığımız STRIKE THE SWORD (13) ciddi rakibi olup tecrübeli jokeyiyle BENSEL (2) sonraki ihtimaldir. DEA GAIA (6) sürpriz şansına sahiptir.
5.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan KIRKPINAR (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken MERCANLI (6) ciddi rakibi olup RAST (7) ihmal edilmemelidir. Hafif kilolu İDİL SULTAN (10) sonraki ihtimaldir.
6.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren KAFKASPRENSİ (4), başarılı yarışlarıyla dikkat çeken RENGÜL (3) ve son startını ölçü almadığımız KUTLUERİNOĞLU (5) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. TİBET (7) ciddi rakipleridir.
7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken BİCİ BİCİ (6) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Tecrübeli jokeyiyle çim pistteki ilk startını rahat kazanmış olan MY BAŞKAN (2) ciddi rakibi olup RENK (5) ve OĞLUM BERAT (4) sonraki ihtimallerdir.
8.Koşu: Çim pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan DREAM THEATER (3) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşularıyla dikkat çeken RIJA (15) ve DURMAK YOK (4) ciddi rakipleri olup ABILITY (1) ihmal edilmemelidir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı