YORUMLAR

           

03.12.2016 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ekürili KARAÇAM (6-7) ve etkili jokeyiyle ilk startını tabela da tamamlamış olan FIRTINA DERESİ (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. SURKAPI (8) ve HABERŞAH (5) ciddi rakipleridir.
2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ALLSHANTI (4), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan PAIX (3), artan form durumuyla CASH IN (8) ve son koşularıyla dikkat çeken VICTORY SUN (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.
3.Koşu: Aynı pistteki son koşularından çok rahat birincilikler elde etmiş olan HABİLDEN (2) kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken CÖMERTKAN (7) ciddi rakibi olup VİCDANSIZ (4) ihmal edilmemelidir. DOST ELİ (1) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız TETİNA (10) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ALİNAZİK (2) ciddi rakibi olup YALÇIN (7) ihmal edilmemelidir. KARAZİNDAN (4) sonraki ihtimaldir.
5.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken CAHARKALA (2), son startını ölçü almadığımız DAILY MAIL (3) ve iyi bir form yakalamış olan BLUE KING (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. LOVE SONG (4) ciddi rakipleridir.
6.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan LİRA LİRA (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan GUILTY PLEASURE (11), GOLDEN FOOT (6) ve ÇAKILTAŞI (9) ciddi rakipleridir.
7.Koşu: Usta jokeyiyle son startını birincilikle tamamlamış olan MEMEDİM (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. MIDNIGHT MAGIC (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız BLACK WASP (3) ciddi rakipleri olup artan formuyla KARA ARDA (1) ihmal edilmemelidir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı