YORUMLAR

           

04.09.2015 - BURSA At Yarışları 
Bursa Osmangazi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3,4)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Parçalı Bulutlu 27 C
Nem Oranı: % 69
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda son koşusunu ölçü almadığımız KÜÇÜK SEDAT (4),eküri avantajı ile SIRKAYA (6-9),ideal mesafesinde BÜYÜKBAŞ (1) ve sevdiği mesafede ANADOLUASLANI (10) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.
2.Koşu: Son yarışını foto'da kaybeden GÜMÜŞHAN (2) uygun grupta favorimizdir. MİSİ GÜZELİ (4),HALİKARNAS (3) ve DİLŞEKER (5) favori safkanın hata yapması durumunda değerlendirilmesi gereken safkanlardır.
3.Koşu: Maiden koşuda sürekli tabela içinde yer bulan ZAFERİMOL (7) koşunun favorisidir. İBİŞKIZI (10),UĞRUAÇIK (6) ve ODONATA (5) hata kollayacak safkanlardır.
4.Koşu: Etkili formunu koruyan CURVE (2) ve son koşusunu ölçü almadığımız MY ROYAL SUN (4) birinciliğin güçlü adayları olup; ÇEVİK TAY (3) ve TOUGH ROCK (5) hata affetmeyecek safkanlardır.
5.Koşu: Etkili çim pist performansı ile ASLAN LUAN (2),son koşusunu kazanan NURSENA (6),çim pistte etkili olan CLERICUZIO (3) ve uygun kilolu ERYN (8) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.
6.Koşu: Etkili yarışları ile KRALİÇE BALKES (5) ve DOMINANTS SON (9) birinciliğin güçlü adayları olup; BUFAVENTO (6) ve GREEN ALLEY (1) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: Formda ekürisi ile bu yarışa girecek olan ULUÇKIZI (14-3) favorimizdir. İlk koşunu beğendiğimiz KUZEYFIRTINASI (5),koşu tecrübesi ile KALPTEN (11) ve eküri avantajı ile ALOKAYA (1) favori safkanın hata yapması durumunda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.
8.Koşu: Formunu geliştiren ECE MELEK (4) favorimizdir. son koşusunu ölçü almadığımız SELAYATLI (5) favorinin ciddi rakibi olup; AK KATMER (8) ve FERACEHAN (9) ihmale gelmeyecek safkanlardır.
9.Koşu: İdeal mesafesinde SUN KINGDOM (5) koşunun favorisidir. Formunu geliştiren IMPERFECTIONIST (1),uzun süredir start almasada kalitesi ile IŞIKHÜZMESİ (8) ve biraz ara veren kalite safkan SNEIJDER (4) koşuda ihmale gelmeyecek safkanlardır.
10.Koşu: Son koşularında etkili olan DARİUS (3),ÖZDAMAR (7-5) ve KÖÇERGÜLÜ (11) birinciliğin güçlü adayları olup; ORMANCI DAYI (6) koşunun sürpriz ismidir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı