YORUMLAR

           

27.02.2015 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: SULU
Hava: Yağmurlu 13 C
Nem Oranı: % 85
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GÜRSOY (1) koşudaki favori isimdir.HAPPY VALENTINE (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEN BİLİRSİN (2) ve GREEN TEA (3) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İyi formuyla KARAMÜRSEL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZGÜRÜNOĞLU (6) ciddi rakibi olacaktır.ŞAFAKHANIM (2) ve SONKALELİM (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
3.Koşu: Artan formuyla FEVZİ (2) ve YÖRÜKGELİN (11) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.BAŞ NAMIK (1) en yakın takipçileri olacaktır.KODAMAN (5) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: İyi formuyla SELÇUKOĞLU (1) ve KARA ŞİMŞEK (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.URLA ZAMANI (4) ciddi rakibi olacaktır.SIMENTAL (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
5.Koşu: Formda olan ARBEDAŞ (1) koşudaki favori isimdir.DİNAMİK (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.İNSAFSIZ (3) ve TATARBEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: Deneyimli jokeyiyle ASLANPARÇASI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ECE BEBEK (9) en yakın takipçisi olacaktır.SABRİ (7) ve İDİLHANIM (12) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
7.Koşu: İyi durumdaki ELBİ (4) ve BAADAL (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GOLD ACCOUNT (5) ciddi rakipleri olacaktır.HASAN BABA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı