YORUMLAR

           

21.10.2016 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Son koşusunu kazanan KINALI KUZU (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde SULTANHAN (1) favorinin ciddi rakibi olup; DURDEN (9) ve KESKİNNAZ (2) hata affetmeyecek isimlerdir.
2.Koşu: Sevdiği mesafede ŞEKER AĞA (1-7),toparlanan VICTORY SUN (4),etkili yarışları ile IRON CLAD (3) ve uzayan mesafede BLACK WASP (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.
3.Koşu: Kum pistte iyi koşmasını beklediğimiz DENİZCANIM (3) uygun grupta favorimizdir. Etkili formları ile NALAN SULTAN (4) ve ZIPPY (5) favorinin ciddi rakipleri olup; ASLANPARÇASI (2) koşunun sürpriz ismidir.
4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ASTA (1) ve IRISH COUNTRY (5) birinciliğin güçlü adayları olup; LOVE SONG (7) ve SAFA (9) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız BLACK KING (1) favorimizdir. İyi durumu ile CİVANHAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; VICTORY RIVER (7) ve EL CONQUERADOR (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.
6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile GÖKKALE (3) favorimizdir. YOL BULAN (5), KIRKPINAR (1) ve MERTADAM (2) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.
7.Koşu: Son koşusunda beğenilen SİNCLAR (3) favorimizdir. İyi durumu ile IMPULSIVE (1) favorinin ciddi rakibi olup; ROCKET MAN (2) ve SERSERİ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.
8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile DİŞİ ASLAN (1) ve INSTANT CRUSH (3) birinciliğin güçlü adayları olup; HANIM AĞAM (2) ve KALIMITA (4) sonraki ihtimallerdir.
9.Koşu: Son koşuda iyi durumdaki safkanlardan ROSE HIIL (4) ve GOLDEN FOOT (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GUILTY PLEASURE (5) ve MY SWEET LADY (3) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı