YORUMLAR

           

24.04.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Açık19 C
Nem Oranı: % 60
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda son beş koşusunda tabela içinde yer alan GÜRHANAĞA (3) koşuda favorimizdir. KOÇARLI(6) ve MAGMA (7) favorinin hatasını bekleyecek safkanlar olup; DOKTORKAYA (10-4-5) sürprizde değerlendirilmelidir.
2.Koşu: Altılı ganyanın ilk ayağında sob başarılı yarışları ile ALFA KIZI (4) ve AKARCA KIZI (1) eşit şansta safkanlardır. QUEEN TAMARA (3) ve SHINY MOON (7) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: Son koşusunu kolay kazanan GÖZÜYILMAZ (10) koşuda favorimiz olup; son yarışını kazanan TEO THE LEO (1) ve BAY ÇİFTÇİOĞLU (9) favorinin eksik koşması halinde devreye girecek safkanlardır. ASPURCE (12) sürpriz şansına sahiptir.
4.Koşu: Tecrübeli binicisi ile SEVİMLİGÜZEL (2) favorimizdir. Son koşusunu kazanan KORAT (3) Urfa'dan formda gelen KAIZEN (1) favorinin eksik koşmasını bekleyecek safkanlardır. BEZMİ ALEM (5) koşunun sürpriz ismidir.
5.Koşu: Son yarışlarını kazanan GAKKOŞKIZ (4)ve ÇOLBIR (2) birlikte değerlendirilmelidir. TURANHAN (3) ve ALHABER (5) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: Maiden koşuda KILIÇASLANOĞLU (5) ve BLUE LIFE (9) birinciliğin güçlü adaylarıdır. Son ikinciliğinden sonra toparlanan FALCAO (2) ve ilk kez koşacak olsada tecrübeli jokeyi ile EXTRA LORD (1) mutlaka değerlendirilmelidir.
7.Koşu: Çim pistte etkili yarışları bulunan KUMRU HATUN (11) ve DOĞUHAN (1) eşit şansta safkanlar olup; son koşusunu ölçü almadığımız YENİLMEZBEY (3) sonraki ihtimaldir. Sürekli tabela içinde yer bulan TOSUNUM (9) sürprizde değerlendirilmelidir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı