YORUMLAR

           

23.01.2017 - BURSA At Yarışları 
Bursa Osmangazi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda GOLD FOOT (3) koşudaki favori isimdir.ONTUĞ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AUBERON (1) ve JUNIOR ZAPPA (4) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İyi formuyla AMAZING LOVE (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY FALCON (7) ciddi rakibi olacaktır.GRADE BOY (1) ve KADBEY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
3.Koşu: İyi durumdaki MODEL OĞLU (4) ve STILES (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SUN OF NILE (10) en yakın takipçileri olacaktır.IRON STAR (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
4.Koşu: İyi durumdaki AMPHITRITE (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARDELİNA (1) ciddi rakibi olacaktır.AYZA (2) ve ALASTAR (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
5.Koşu: Artan formuyla DOLUDİZGİN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YÜREĞİM (6) ciddi rakibi olacaktır.MY SULTAN (4) ve İLKSEN (1) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: İyi durumdaki LUCKY RACER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KOBATER (3) en yakın takipçisi olacaktır.MY FIRST SON (5) ve ASIMBEY (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
7.Koşu: Formda olan MADRABAZ (4) koşudaki favori isimdir.ASARCIKLI (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAFTAN (2) ve PAROLA (7) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı