YORUMLAR

           

22.09.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Artan formuyla UKKAŞBEY (4) ve KRALBÜTÜN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANIMINİÇİ (6) en yakın takipçileri olacaktır.DRAMATİK (1) süpriz şans verilebilecek isimdir.
2.Koşu: İyi durumda olan ZİLLİ PINAR (8) ve VAROLTAY (9) koşudaki en şanslı isimlerdir.BURGAZ GÜZELİ (3) ciddi rakipleri olacaktır.SON HÜCUM (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
3.Koşu: İyi formuyla QUEEN AMIDALA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.OVAL PEARL (1) ve OĞLUM ÖMER (4) en yakın takipçileri olacaktır.PARIS DAKAR (3) süpriz şans verilebilecek isimdir.
4.Koşu: İyi durumda olan DOUBLE STEEL (1) ve AYTEN HANIM (2) koşudaki en şanslı isimlerdir.BATON ROUGE (3) takipçileri olacaktır.I AM SORRY (4) sonraki ihtimaldir.
5.Koşu: İyi formuyla RODIKA (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SİBA (8) ve GÖKLERİN YILDIZI (4) ciddi rakipleri olacakken; BENİM ZAMANIM (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
6.Koşu: Altılının son ayağında YUSUFUNOĞLU (1) koşunun favori ismidir.AVVA MEN (3) en yakın takipçisi olacaktır.FALCAO (8) ve FAMOUS STORM (14) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı