YORUMLAR

           

29.07.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda iyi durumuyla ONUR (4) en şanslı isimdir. CAM KESTİ (9) yarıştaki güçlü rakibidir. YÜNLÜCE YILDIZI (10) ve KAMBER (1) diğer şans verilebilecek isimlerdir.
2.Koşu: Formda olan CYPRIANA (1) ve REİSHAN (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. DAYI MEVLÜT (9) ciddi rakipleri olacakken; OĞLUM ÖMER (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
3.Koşu: Artan formuyla ALADAĞLI (2) ve SANSAR (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. NİSANCAN (1) güçlü rakipleridir. KILIÇLI (6) sürpriz şanslı isimdir.
4.Koşu: Yükselen formuyla DELALKIZ (3) koşudaki ilk şans verilebilecek isimdir. Ekürisiyle GÜNÜZ (1-4-6) koşudaki en yakın takipçisidir. DEDESİNİN GÜLÜ (5) ve HALE HANIM (7) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.
5.Koşu: İyi durumda olan AYAZBEY (1) ve YİĞİT OĞLUM (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. RED FIRE (6) güçlü rakipleri olacaklardır. SOUND OF STORM (3) diğer şanslı isimdir.
6.Koşu: Günün son koşusunda İNCİNAZ (7) favori şans verilebilecek isimdir. ZÜMRÜT KIZI (3) yarıştaki en güçlü rakibidir. YAŞARNUR (8) ve GÜLSEVİM (4) sırasıyla ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı