YORUMLAR

           

29.03.2017 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda KARAYÜREK (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKKALE (1) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHİN TEPESİ (6) ve KIRKPINAR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
2.Koşu: İyi durumdaki ORANGE BLOSSOM (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WIN STAR WIN (4) en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (3) ve BIG SHOW (5) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: Formda olan ISKRA (1) koşudaki favori isimdir.BELEKİ (11) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MAYSAPERA (8) ve MOONGLOW (4) sonraki ihtimallerdir.
4.Koşu: İyi durumdaki ADINI SEN KOY (1) ve ULUÇINAR (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÖRÜMCEKBEY (7) ciddi rakipleri olacaktır.BATURUM (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
5.Koşu: İyi formuyla ESKAYRA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ODDJOB (4) en yakın takipçisi olacaktır.GINA MONTANA (6) ve DAILY MAIL (2) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: Formda olan AKSAKAL (3) koşudaki favori isimdir.AKGÜNDÜZ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DEDEÇAM (4) ve KONÇERTO (6) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: Artan formuyla RACİ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KORCAN (14) en yakın takipçisi olacaktır.HANÇERHAN (16) ve NUŞANINOĞLU (18) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı