YORUMLAR

           

24.08.2017 - ANKARA At Yarışları 
75.Yıl Ankara Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda SPACE GRAY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.MATADOR KIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.POENA (6) ve SİELA (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
2.Koşu: İyi formuyla OZANŞAH (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÖZYEL (2) en yakın takipçisi olacaktır.İDEALİST (1) ve KÜÇÜKCEMRE (5) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: Artan formuyla AMIGRA (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SERTTAŞ (1) en yakın takipçisi olacaktır.TATVAN KIZILCA (6) ve GÜRSOY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: İyi formuyla SEMİHKAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATOMBOMBASI (7) ciddi rakibi olacaktır.YILDIZABAKAN (4) ve BEŞİRYILDIZ (1-11) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: İyi durumdaki İNANLIM (1) ve FARİSE (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PİRSUSLU (7) ciddi rakipleri olacaktır.ARTUKLU (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
6.Koşu: İyi formuyla KUPA ASI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.I SAW THE SUN (3) en yakın takipçisi olacaktır.OCEAN SERAPH (4) ve FAST KHAN (7) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: İyi durumdaki AKHUN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖLCÜK ASLANI (6) en yakın takipçisi olacaktır.KARAESER (4) ve AKARNEJAT (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: İyi formuyla HAS YAĞIZ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOYOUN HEARTED (4) en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT HEART (6) ve TOKATÇI (2) sonraki ihtimallerdir.
9.Koşu: Formda olan HAFO (6) koşudaki favori isimdir.ADALYN (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEVERAN (4) ve SKY DREAMER (7) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı