YORUMLAR

           

25.10.2014 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3,9)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Az Bulutlu 20 C
Nem Oranı: % 59
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda BRAYMIN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZAMAN YOLCUSU (9) ciddi rakibi olacaktır.AŞKARBEY (1) ve ISSIZ ADAM (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
2.Koşu: Artan formuyla ESTİGEÇTİ (1) ve WOLFS REVENGE (2) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.HOŞGÖRÜ (3) yakın takipçileri olacaktır.İKRAM KIZ (4) süpriz şans verilebilecek isimdir.
3.Koşu: İyi formdaki COŞKUNKIZ (2) ve ZENGİNLİ (3) koşudaki en şanslı isimlerdir.BİNNAZ (5) ciddi rakipleri olacaktır.MİNİF KIZI (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
4.Koşu: Artan formuyla dikkat çeken MUCİT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ASAFHAN (2) ciddi rakibi olacaktır.SABO BEY (1) ve GREEN BELL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
5.Koşu: İyi durumda olan GÜNHAT (1) ve ZORLUAT (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.UÇANBİR (8) en yakın takipçileri olacaktır.KAPIKAYA (6) sonraki ihtimaldir.
6.Koşu: Formda olan ANGEL FLY (1) koşudaki favori isimdir.MAGIC MOMENT (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.HARPUTLUNUN OĞLU (2) ve SANTINO (6-4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
7.Koşu: İyi formuyla PRINCE OF KRAKOW (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GECE RÜZGARI (6) ciddi rakibi olacaktır.WEMBLEY (1) ve GREY CORAL (4) sonraki ihtimallerdir.
8.Koşu: İyi durumdaki GEZEGEN (4) ve UĞUR BÖCEĞİ (7) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.VALTER (8) en yakın takipçileri olacaktır.TURBOJET (6) süpriz şans verilebilecek isimdir.
9.Koşu: Formda olan LADY BEAUTY (3) ve ANTIOXIDANT (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YORKVILLE QUEEN (1) takipçileri olacaktır.FOUNTAINHEAD (2) sonraki ihtimaldir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı