YORUMLAR

           

29.05.2016 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan RAIN OVER ME (4) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. EL CONQUERADOR (2) ve BLACK KING (1) ciddi rakipleri olup HEIWA IWA (3) ihmal edilmemelidir.
2.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken MAVİDALGA (5) devam eden formu ve uyumlu binicisiyle ilk şansa sahiptir. DERİN SULTAN (2) ciddi rakibi olup GÜZELKAYA (4) ve AŞK VE GÜL (1) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ONNUMARA (4) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken BUDAKHAN (7) ciddi rakibi olup ÇAKICI EFE (6) ihmal edilmemelidir. TURBOJET (12) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: Son koşularında beklenileni verememiş olan FALEZ (1), artan form durumuyla ekürili ALLSHANTI (4-14), hafif kilo avantajıyla SOYBAŞ (10) ve çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken GOLDEN FOOT (8) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.
5.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan hazırlıklarıyla dikkat çeken SERMELEK (12), GÖZ AĞRISI (9) ve DESİRE (6) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. BABAFİNGO (2) ciddi rakipleridir.
6.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken BARDAM (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BOBUSHKA (4) ciddi rakibi olup PEPPERONI (3) ihmal edilmemelidir. MOTHER OF DRAGONS (5) sonraki ihtimaldir.
7.Koşu: Kim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GÜRMAN AĞA (4) ve GOLDEN PROTECTOR (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Uzun aradan sonra start alacak olan LEMNOS (9) ciddi rakipleri olup ASLANAĞZI (2) ihmal edilmemelidir.
8.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan OLGUNBABA (1) birinciliğe en yakın isimdir. CANDOSTUM (2) ve ŞEREFKAR (6) ciddi rakipleri olup AĞARAN (3) ihmal edilmemelidir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı