YORUMLAR

           

27.06.2017 - ANKARA At Yarışları 
75.Yıl Ankara Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda WHITE ANCESTOR (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.REBORN (7) en yakın takipçisi olacaktır.KARA SÜLO (5) ve JIDICIOUS (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
2.Koşu: Artan formuyla BALIK KAAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEKTEKİNOĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.ÇELİKKALKAN (5) ve BAŞBATUR (6) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: İyi durumdaki YÜKSELİM (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEZAR (8) en yakın takipçisi olacaktır.ATİKTAY (7) ve İMPARATOR (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: İyi formuyla BABAEMİR (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GİZEM LION (8) ciddi rakibi olacaktır.POWERRUN (5) ve KUSHIMOTO (9) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: Formda olan WHITE FIRE (6) koşudaki favori isimdir.DIANA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ARROW (5) ve ALÇİN (1) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: İyi formuyla SABRİNİN ATI (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KUTUP (1) en yakın takipçisi olacaktır.AKARNEJAT (2) ve ENİSKEREM (3) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: Artan formuyla TURBOCU (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEMİRCENK (5) en yakın takipçisi olacaktır.HAYATI CEDİD (1) ve BEYBARAN (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: İyi durumdaki KISS YOUR HANDS (9) ve JAMES BOND (13) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GÖLCÜKLÜ (14) ciddi rakipleri olacaktır.MATİZ (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı