YORUMLAR

           

23.11.2014 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Açık 19 C
Nem Oranı: % 26
Beygir.com
1.Koşu: Son koşularını kazanan CAMELOT (2-4) favorimiz olup; ZELENİKA (5),KING JENYA (1) ve INSTRUCTION (3) favorinin hata yapması durumunda sırası ile şans verilmes gereken safkanlardır.
2.Koşu: AKREBİN GÖZÜ (2) etkili formu ile favorimizdir.KIRAÇ KIZ (1),YILDIZ ECE (7) ve ALYETİŞ (3) favorinin hata yapması durumunda değerlendirilmesi gereken safkanlardır.
3.Koşu: İlk kez koşacak taylar arasında SKORER (6) ve SAHARA SKY (9) öne çıkan safkanlar olup; ODYSSEY (2) ve POWERLINE (8) sonraki ihtimallerdir.
4.Koşu: Formda binicisi ile VICTORY BOOK (2),etkili yarışları ile BELEN (1),toparlanan HADİ GÜLE GÜLE (7) ve ICY KISS (6) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.
5.Koşu: Etkili formunu koruyan ONURLUCAN (5) ve son koşusunu kazanan SERVANAĞA (2) birinciliğin güçlü adayları olup; DALDAGÜL (6) ve KIYAMET (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.
6.Koşu: MURATOĞLU (1) ve HAYATIM (2) arasındaki mücadeleden koşunun galibi çıkabilir. GAROCAN (8) ve BEST QUESTION (7) koşunun sürpriz isimleridir.
7.Koşu: Usta jokeyi ile ANZAO (1) favorimizdir. BORDONARO (2),AL MAHA (8) ve ŞAHİNOĞLU (7) ihmal edilmeyecek isimlerdir.
8.Koşu: Son koşusunda toparlandığı gözlenen BABA RECEP (4),formda binicisi ile URFALI DEVRAN (2),çalışmalarında toparlandığı gözlenen KLASCAN (6) ve son koşusunu kazanan SEVİNDİR (7) son koşuda sırası ile şans verilmesi gereken isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı