YORUMLAR

           

02.10.2014 - İZMİR At Yarışları 
İzmir Şirinyer Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken NORTH VALLEY (3) devam eden formu ve uyumlu binicisiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan SABO BEY (7), ACTION LAW (4) ve IRONHIDE (5) ciddi rakipleridir.
2.Koşu: Çim pistteki son yarışlarında uyumlu jokeyiyle başarılı bir performans sergilemiş olan OĞLUM ÖMER (3), son startıyla dikkat çeken THUNDER RIVER (4), artan form durumlarını son yarışlarına da yansıtmış olan ALİKO (1) ve KAŞIBEYAZ (8) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.
3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MISS MONEY (10) öncelikle şans verdiğimiz isim olup ilk startlarıyla dikkat çeken HAYAT SANA GÜZEL (6) ve GRAND AKARCA (5) ciddi rakipleridir. DEBRE (3) ciddi rakipleridir.
4.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken TAŞIYAN (6) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. KRALBÜTÜN (3) ve GAKKOŞKIZ (1) ciddi rakipleri olup hafif kilolu KARAAKIN (12) sonraki ihtimaldir.
5.Koşu: Uyumlu jokeyiyle çim pistteki son koşularını kazanmış olan ÖZÜNOĞLU (6) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. BURGAZ GÜZELİ (4) ciddi rakibi olup ZİLLİ PINAR (7) ihmal edilmemelidir. ALADAĞLI (3) sonraki ihtimaldir.
6.Koşu: Çim pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken ASPURCE (10) iyi form durumu ve etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. GÖZÜYILMAZ (2) ve INFERNO (4) ciddi rakipleri olup WEMBLEY (9) sonraki ihtimaldir.
7.Koşu: İyi form durumuyla çim pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan MY LUCKY GIRL (8) kazanmaya en yakın isimdir. IMPRESSING GIRL (4), hazırlıklarıyla dikkat çeken LUXKAT (7) ve FREELY (3) ciddi rakipleridir.
8.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken ALPKAN (4), iyi bir form yakalamış olan CİHANSER (5), son yarışlarını rahat kazanmış olan SAVAŞER (11) ve etkili jokeyiyle SEÇKİNER (13) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı