YORUMLAR

           

28.11.2015 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Kum pistteki etkili yarışlarıyla dikkat çeken ekürili FAMILY JOY (4-6) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startlarını ölçü almadığımız CANLI HEDEF (2) ve BİNDOKUZYÜZYEDİ (1) ciddi rakipleri olup KUMCAMET (5) sonraki ihtimaldir.
2.Koşu: Son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan PİANO PİANO (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Usta jokeyiyle BOBUSHKA (5) ciddi rakibi olup JACKIE BROWN (1) ve FAST WHISPER (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
3.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken hafif kilolu GÜRCÜKIZI (9) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan BİMEN (2) ve ERVA (3) etkili jokeyleriyle ciddi rakipleri olup GÜNALHAN (6) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili SAHARA SKY (2-7) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Hafif kilolu ARAS EFE (6) ciddi rakibi olup etkili jokeyiyle NURKO (4) ve VULCANUS (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
5.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan ÖZKURUŞ (5), artan form durumuyla SARAYCAN (1), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız DAMLATAŞ (2) ve IŞILILGAZ (9) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.
6.Koşu: Kum pist koşularındaki istikrarlı performansıyla dikkat çeken MASCHERANO (5) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumuyla MOBANGO (7) ciddi rakibi olup LAREN (8) ve HOVERCRAFT (3) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: Kum pistteki son startında rahat bir birincilik elde etmiş olan PRINCE OF KRAKOW (5) usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız BY RA (10) ciddi rakibi olup ARSEN LUPEN (6) ve DISTANT RISING (4) sonraki ihtimallerdir.
8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız VİCDANSIZ (5) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu TUMBUL TURBO (15) ciddi rakibi olup ADALI HALİL (9) ihmal edilmemelidir. Artan formuyla KIRIM BEYİ (1) sonraki ihtimaldir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı