YORUMLAR

           

04.07.2015 - ANKARA At Yarışları 
75.Yıl Ankara Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3,4)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Açık 24 C
Nem Oranı: % 36
Beygir.com
1.Koşu: Günün ilk koşusunda NAİFCAN (1) koşudaki favori isimdir.NURHANBEY (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.JAYLEE (6) ve BOTANVADİSİ (2) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İyi formuyla TUNCAKIZI (15) ve AŞK VE GÜL (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZİGANA OĞLU (8) en yakın takipçileri olacaktır.SONSUZDEHA (7-12-14) sonraki ihtimaldir.
3.Koşu: İyi durumdaki MADIBA (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.LAST EXIT (4) ciddi rakibi olacaktır.SERTTAŞ (1) ve GOLD TO GOLD (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: İyi formuyla İZZETAĞA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BERRAKSU (4) en yakın takipçisi olacaktır.HÜNKAROĞLU (1) ve AKDENİZ ATEŞİ (5) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: Artan formuyla ŞEREFLİCAN (8) ve TEMİZKAAN (15) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÖZREİS (7) en yakın takipçileri olacaktır.FİNCAN (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
6.Koşu: Formda olan YILMABAŞAR (9) koşudaki favori isimdir.DEMİRDÖVEN (2) favorinin ciddi rakibi olacaktır.ATİKTAY (1) ve YALNIZEFE (8) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: Deneyimli jokeyiyle İLKNUR SULTAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAR LEOPARI (3) ciddi rakibi olacaktır.LADY OSCAR (1) ve FESTİVALE (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: İyi durumdaki MISAR (7) ve KÜÇÜK MATRA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PETEKCAN (10) en yakın takipçileri olacaktır.OFSAYT (2) sonraki ihtimaldir.
9.Koşu: Formda olan DELİMAVİLİM (9) koşudaki favori isimdir.MONTEGO (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KEDİGÖZÜ (11) ve SAYGINBEYİ (7) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı