YORUMLAR

           

29.08.2014 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: İstanbul'da günün ilk koşusunda dereceli işlerle bu koşuya hazırlanan usta jokeyi ile sevdiği mesafede start alacak olan KURTÇABEY (4) ve son GR1 koşusunu aynaya yakın kaybeden BAŞSEKLAVİ (1) birinciliğin güçlü adayları olup; KIBRIS (3) ve BUZKAYA (2) tabelanın iyi yerleri için mücadele edecek safkanlardır.
2.Koşu: İyi durumda olan TÜRÜTCAN (5) ve SPECIAL SWORD(4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MADAM CORLEONE (2) en yakın takipçileri olacaktır.SHE IS MINE (3) süpriz şans verilebilecek isimdir.
3.Koşu: İlk kez koşacak safkanlardan YİĞİTSOY (4) koşudaki en şanslı isimidir.ZAMAN YOLCUSU (5) ciddi rakibidir.SARIBİRGÜL (11) ve CANA KIR (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: Formda olan GÖRKİ (2) koşudaki favori isimdir.ACAR (1) favorinin en yakın takipçisidir.ULTRASON (5) ve LEGA NORD (8) sonraki ihtimallerdir.
5.Koşu: İyi durumda olan ASCELLA (4) usta jokeyi ile koşudaki ilk şanslı isimdir.ASCELLA (2) ve HAMZA BİN DAVUT (5) ciddi rakipleri olacakken; TAHİRİ (8) süpriz şans verilebilecek isimdir.
6.Koşu: İyi formuyla BABÜR (2) ve KIRKPINAR (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARAGÜZEL (1) yakın takipçileri olacaktır.BÜYÜK REİS (5) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
7.Koşu: Eküri avantajı bulunan IPHIGENEIA (1-4) ve SARS (7) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.TEARRA (8) ve VIRGIN PEARL (3) sonraki ihtimallerdir.
8.Koşu: Altılının son ayağında İLGİLGE (2-7) koşunun favorisidir.BABASEYFİ (5) favorinin ciddi rakibidir.ZAMANIN HARİKASI (12) ve YILMABAŞAR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı