YORUMLAR

           

06.05.2016 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: AĞIR(4,6)
Kum Pist: NORMAL
Hava:Çok Bulutlu 16 C
Nem Oranı: % 66
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda PAN AMİGO (2-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.COPPERFIELD (1) ciddi rakibi olacaktır.LUSINGA (7) ve TIGER NEST (4) sonraki ihtimallerdir.
2.Koşu: İyi formuyla ELMASINKIZI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYAZ KULE (3) en yakın takipçisi olacaktır.BERİLSU (2) ve BAHANE (1) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: İyi durumdaki ŞEKER AĞA (1) ve SOYLU GÜZEL (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PAYİTAHT (2) ciddi rakipleri olacaktır.KOŞANEFE (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan YENİLMEZ (5-6) koşudaki ilk şanslı isimdir.NAMTAR (2) en yakın takipçisi olacaktır.NALAN SULTAN (8) ve AK DIAMOND (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
5.Koşu: İyi formuyla WIRETOP (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEMSİL (4) ciddi rakibi olacaktır.MIDNIGHT MAGIC (2) ve CURTARALO (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
6.Koşu: İyi durumdaki HERRING (7) ve BOBUSHKA (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MOTHER OF DRAGONS (8) ciddi rakipleri olacaktır.FLY KHAN (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
7.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (4) koşudaki favori isimdir.ENDEREFE (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MERİH (6) ve BAŞSEKLAVİ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: İyi durumdaki CRASSUS (2) ve GOLDEN FOOT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BLAZE OF GLORY (3) en yakın takipçileri olacaktır.SABRET (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
9.Koşu: İyi formuyla CANKURTBEY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANDOSTUM (9) ciddi rakibi olacaktır.ŞEREFKAR (8) ve OLGUNBABA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı