YORUMLAR

           

27.08.2016 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3,2)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Az Bulutlu 33 C
Nem Oranı: % 45
Beygir.com
1.Koşu: İyi form durumunu çim pistteki son koşularına da yansıtmış olan ÇAĞLAÇAĞLA (4) tecrübeli jokeyiyle ilk şanslı isimdir. ABSOLUTE POWER (3) ve son startını ölçü almadığımız DIDGERIDO (5) ciddi rakipleri olup SELNUR (1) ihmal edilmemelidir.
2.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan SARIBİRGÜL (8), kilo avantajıyla CANIM ÇİDEM (5), son koşularını ölçü almadığımız HAYAL PERİSİ (7) ve artan form durumuyla ÇAKIRCELEP (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.
3.Koşu: Aynı pistteki iki startını da kazanmış olan MÜCBİR (3) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi bir form yakalamış olan GÜNDÜZKAAN (6) ve son koşusunu ölçü almadığımız ALDUT (1) ciddi rakipleri olup TUĞBEY (4) ihmal edilmemelidir.
4.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken MY İNCİ (8) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Etkili jokeyiyle SİMYACI (9) ciddi rakibi olup başarılı yarışlarıyla ELİF NUR (6) ihmal edilmemelidir. BERLIN (1) sonraki ihtimaldir.
5.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan KÜÇÜK MATRA (4) ve iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ZEALOUS LINE (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DON DESTELLO (1) ve OFSAYT (6) sonraki ihtimallerdir.
6.Koşu: Aynı pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili SİLAH (5-2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. BABÜR (6) ve YİĞİTEFEKAAN (3) ciddi rakipleri olup SENCERHAN (4) sonraki ihtimaldir.
7.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken EZOP KAHRAMANI (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşularında pist ayrımı yapmadan istikrarlı bir performans sergilemiş olan OLIMPIC HERO (6) ciddi rakibi olup FEARLESS SON (5) ihmal edilmemelidir. AIGAI (1) sonraki ihtimaldir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı