YORUMLAR

           

01.11.2014 - ADANA At Yarışları 
Adana Yeşiloba Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MERT MEMET (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını ölçü almadığımız ŞANKATAN (5) ve YANLIZKURT (1) ciddi rakipleri olup son yarışıyla dikkat çeken ÇAKIRALP (6) sonraki ihtimaldir.
2.Koşu: İlk startındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ERSÖZLÜ (1) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. PARTY LOVER (7) ciddi rakibi olup etkili jokeyiyle yarış hayatına başlayacak olan ZEALOUS LINE (2) ihmal edilmemelidir. AKDENİZLİ (3) sonraki ihtimaldir.
3.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili KABAHAYDARDAĞI (6-7) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyleriyle ANILKAYA (4) ve SIRA DAĞLAR (2) ciddi rakipleri olup KİBARHATUN (8) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: Kum pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan BURSIBUR (2) ve MAGIC RAIN (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup etkili jokeyiyle LION ROCK (4) ciddi rakipleridir. Artan formuyla KEMPES (3) sonraki ihtimaldir.
5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız ARTVİNLİ (1) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. Artan formuyla SEVDAMSIN CAN (3) ciddi rakibi olup son koşularıyla dikkat çeken KIZIL KIR (6) sonraki ihtimaldir. UÇAN GÜL (4) sürpriz şansına sahiptir.
6.Koşu: İyi form durumuyla çim pistteki son yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan KAZİMBABA (5) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarını kazanmış olan TEKDAL (2) ciddi rakibi olup INSTRUCTION (3) ve FEYAZAN (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
7.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan LEGA NORD (4) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şanslı isimdir. FAIRCEASE (1) ciddi rakibi olup ekürili TEA SPOON (6-12) ve hafif kilolu KARAK (10) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı