YORUMLAR

           

28.11.2014 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ESRALI (5) koşudaki favori isimdir.AĞRI KIZI (1) favorinin yakın takipçisi olacaktır.BİLGEAT (3) ve ZAFERİKA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
2.Koşu: İyi durumdaki KORKUT ŞIVGA (3) ve MİRHABER (7) koşudaki ilk şanslı isimlerdir.KAYA PINARLI (1) ciddi rakipleri olacaktır.HIRÇINKAYA (4-5) süpriz şans verilebilecek isimdir.
3.Koşu: İyi formuyla KARAEFE (2) ve TRAKYA ATEŞİ (9) koşudaki en şanslı isimlerdir.MERT (1) ciddi rakipleri olacaktır.SERTBOĞAÇ (3) sonraki ihtimaldir.
4.Koşu: Formda olan SWEET BREW (11) ve ADAKARASI (8) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ELEVATO (4) en yakın takipçileri olacaktır.BALÇİBİN (1-2) süpriz şans verilebilecek isimdir.
5.Koşu: Artan formuyla ÇORMİK (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YİĞİTİN KIZI (9) ciddi rakibi olacaktır.SÜZİKAR (7) ve TABUR (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
6.Koşu: İyi formuyla CREE MAX (2) ve KARAYAZMALI (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MADEMOISELLE (8) ciddi rakipleri olacaktır.LADYLUX (7) sonraki ihtimaldir.
7.Koşu: Formda olan DİLŞEKER (3) koşudaki favori isimdir.İLGİLGE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BAŞKAYNAK (1) ve METECİK (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
8.Koşu: İyi formuyla GREEN BELL (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.Eküri avantajı bulunan SAYGILI (8-14) en yakın takipçisi olacaktır.SAMBA (7) ve TURKISH ATTACK (4) sonraki ihtimallerdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı