YORUMLAR

           

24.05.2017 - İSTANBUL At Yarışları 
İstanbul Veliefendi Hipodromu
Çim Pist: YUMUŞAK(3)
Kum Pist: NORMAL
Beygir.com
1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RYAN AREL (2) ve BLACK WASP (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.REDENTOR (3) en yakın takipçisi olacaktır.SADO BY SADO (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
2.Koşu: İyi formuyla KING OF ROCK (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANDIAMO (4) ciddi rakibi olacaktır.JETTAY (2) ve QAVIY (3) sonraki ihtimallerdir.
3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ETYOPYALI (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.GALİÇYA (5) en yakın takipçisi olacaktır.BABASELVER (1) ve ÇAĞAÇAR (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
4.Koşu: İyi durumdaki BELEKİ (8) ve GASPERINI (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BOBUSHKA (1) en yakın takipçileri olacaktır.YEŞİLMİŞİK (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.
5.Koşu: İyi durumdaki ALEMİN KRALI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.RODOSTO (5) en yakın takipçisi olacaktır.DURDEN (1) ve KURYE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.
6.Koşu: Formda olan COPPERFIELD (2) koşudaki favori isimdir.YENİLMEZ (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.EL GAMBO (5) ve YAYLALI (4) sonraki ihtimallerdir.
7.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KARKAMIŞ (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AKKULA (1) en yakın takipçisi olacaktır.DOĞAN ŞİMŞEĞİ (4) ve GERGİN (6) sonraki ihtimallerdir.
8.Koşu: İyi durumdaki GÖZ AĞRISI (9) ve TURBOER (11) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DESİRE (4) ciddi rakipleri olacaktır.YÜKSEK UÇUŞ (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - İletişim Hattı