YORUMLAR

           

08.10.2015 - ANKARA At Yarışları 
75.Yıl Ankara Hipodromu
Çim Pist: AĞIR(4,2)
Kum Pist: NORMAL
Hava: Çok Bulutlu 19 C
Nem Oranı:% 38
Beygir.com
1.Koşu: Aynı mesafeli son çim pist koşusunu aynı binicisiyle kazanan FANTASTIC LERO (7) favorimiz, SKYFRONT (4) ile MY PORTOFİNO (1) ise favorinin yakın rakipleri olacaktır, koşunun sürprizini XASİ (8) yapabilir.
2.Koşu: Çim pistte katıldığı 3 koşuyu da kazanan HUNZACH DANCER (4) etkili binicisiyle geçilmezliğini sürdürmeye çalışacak, son koşsunu kazanan BİRHAN (1) favorinin hatasını değerlendirebilir, etkili binicisiyle CURVE (3) sürpriz şansı olan isimdir.
3.Koşu: Etkili binicisiyle koşuya katılacak olan PINK DIAMOND (8) favorimiz, KAİNAT (5) ile HOPE DIAMOND (4) favorinin yakın rakipleri olacaktır, DİLAY STAR (1) ile LUXANTE (6) zorlu koşuda sürpriz şansı olan isimlerdir.
4.Koşu: BORDALI (1) ve İLKSEN (11) arasında birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, HASOĞLU (6) favorilerin hatasını değerlendirebilir, DELİDUMRUL (3) koşunun sürprizini yapabilir.
5.Koşu: Günün önemli koşusunda, etkili binicisiyle koşuya katılacak olan RUBICON (2) kazanmaya yakın olan isim, SANZATU (3) ile ARSEN LUPEN (5) favorinin yakın rakipleri olacak, çok başarılı yarışlar koşan BAYBAŞKAN (6) sürpriz şansı olan isimdir.
6.Koşu: Son kum pist koşuları başarılı olan ALARAM (1) etkili binicisiyle favorimiz, BEYAZ ÖRTÜ (3) ile AŞK VE GÜL (2-8) ise favorinin yakın rakipleri olacaktır, koşunun sürprizini ARTUR (4) yapabilir.
7.Koşu: Günün sürprize müsait koşusunda, etkili binicileriyle koşuya katılacak olan JINS PRIDE (4) ile HÜRKUŞ (3) ilk planda şans verdiğimiz isimler olup LAREN (7) ile KIZ AYŞE (6) daha sonra şans verilebilecek isimlerdir, ŞURACAN (9) koşunun sürprizini yapabilir.
8.Koşu: Çim pistte istikrarlı yarışlar koşan GOLDCREST (3) kazanmaya yakın olan isim, MY SWAN (10) ile LEGENDARY QUEEN (2) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimlerdir, VELOCITY (5) koşunun sürprizini yapabilir.
© Beygir.com - Maçkolik Ltd. - Kokteyl A.Ş. - İletişim Hattı